Blog cikkeink

Mitől olyan drága a pehelypaplan?

Norbert
2020.09.25 04:49
Mitől olyan drága a pehelypaplan?

Tudod, hogy 1 kg pehely előállításához mennyi toll kell?

Egy paplan elkészítéséhez több összetevőre van szükség! Érdekességként 1 kg pehely előállításához legalább 6 kg tollat kell feldolgozni! Mit jelent ez a gyakorlatban?

Ezt a mennyiséget mind-mind lemosni, szárítani, utána kiosztályozni a pelyhet belőle, és ez a mennyiség még csak 1 db paplan előállításához elegendő! A mosás során minden esetben veszteség lép fel, 6 kg toll mosásánál közel 1 kg veszteség keletkezik, így máris drágább a toll a hiányzó mennyiséggel! Szárítás után van lehetőség kellően kiosztályozni a pelyhet, amely kb. 1 kg, és ez a mennyiség 1 db paplanhoz elegendő! 

paplanka.jpg

Nézzük mit kapunk cserébe! Egy olyan terméket, amely természetes, tiszta, puha, finom érzetet ad, rendkívül meleg és könnyű! Olyan terméket, amely emberek kezei készítettek, varrtak, töltöttek

Ez az igazi pehelypaplan története!

Termék, amit ha szerencsés vagy, gyártótól vásárolhatsz meg féláron, mint egy viszonteladó kínál! Légy résen, mert nem minden pehelypaplan valódi pehelypaplan!

Fontos, hogy megbízható helyről vásárolj és a cimkén legalább 90% pehelytartalom szerepeljen!

Remélem tetszett a cikk, oszd meg!

Érdekel ilyen termék?

Egyszemélyes igazi pehelypaplan vagy nyári változatban de akár 4 évszak töltettel is kérheted

Dupla méretben pedig itt 

Köszönöm, hogy elolvastad!

Norbert